İş Süreçleri Tasarımı, İş Analizi ve BT Danışmanlığı

İş Süreçleri Tasarımı İş Analizi ve BT Danışmanlığı, bir bütünü oluşturan modüllerin titizlikle değerlendirilmesi ve uygulanmasıyla hayata geçiriliyor. Söz konusu uygulamalar şu başlıklardan oluşuyor:

* Turkuaz üzerinden yürütülen araç model tanımları, sipariş, ithalat, fiyatlandırma, distribütör satış, yetkili satış ve sevkiyat süreçlerini geliştirmek, desteğini vermek ve raporlamak.
* Doğuş Otomotiv müşterilerinin kayıtlarını Turkuaz üzerinde tutmak, irtibat, anket süreçleri ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek için gerekli geliştirmeleri yapmak, desteğini vermek ve raporlamak.
* Turkuaz, muhasebe paketi ve Fixed Asset üzerinden muhasebe ve finans işlemlerini kayıt altına almak için gerekli süreçlerin geliştirilmesi desteğini vermek ve raporları geliştirmek.
* Modüller kapsamında ihtiyaç duyulan dış sistem entegrasyon ihtiyaçları için uygun stratejiye karar vermek, dış sistemi analiz etmek ve sistemin iş sürekliliği sağlayacak şekilde ayakta kalmasını sağlamak. Ortak kurum, yetkili satıcı, personel, hukuk, eğitim, belge yönetim sistemi, yetkilendirme, temel veriler modülleriyle birlikte Turkuaz’ın altyapısına dair talep ve iyileştirme ihtiyaçları için analizleri yapmak, geliştirilmesini sağlamak, test ve bakım süreçlerini yürütmek.
* Yedek parçayla ilgili tüm süreçlerde kullanılan ERP programı kapsamında gerekli geliştirme, iyileştirme ve altyapı desteği vermek. SSH ve yedek parça uygulamalarını yönetmek, raporlamak, gelen talepleri optimize, verimli, sürdürülebilir ve kesintisiz şekilde çalışılmasına olanak sağlamak.
* Şirketlerin Müşteri Bilgi Sistemleri, İletişim ve Şikâyet Yönetimi, Profilleme-Segmentasyon, Kampanya ve Sadakat Programı ihtiyaçlarının analizini, ilgili süreçlerin birlikte tasarlanmasını, gerekli yazılımların tariflenmesini ve hayata geçirilmesini sağlamak.
* Özel yazılım Muhasebe- Ön Muhasebe çözümleri, Marina Yönetim Sistemi ve İş Akışı platformları üzerinde çeşitli kurumsal süreçleri tasarlanmak ve geliştirilmek.